Záhlaví.png
kontakty:

kosmetika
Daniela - 
774 212 191
Erbenova 15, Plzeň, MAPKA
IPL (intenzivní pulzní světlo) je velice účinný nástroj v boji s těmito nešvary pokožky: permanentní depilace chloupků, odstranění akné, odstranění žilek, pigmentové skvrny a rejuvenace (omlazení pleti).


IPL světlo z anglického ,,Intense Pulsed Light" označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. IPL výboj je vstřebáván cílovou tkání. Dojde ke změně ze světelné energie na teplo, to vytvoří požadovaný efekt např. trvalé odstranění chloupků- permanentní depilace.

IPL světlo exceluje při rejuvenaci pleti, odstranění pigmentové nerovnoměrnosti, odstranění akné a odstranění drobných červených žilek. Výborné výsledky má též při depilaci, která je doživotní. Všechna tato ošetření mohou být provedena okamžitě a rychle. Doporučujeme zejména v zimních měsících, ale i v létě při užívání pleťových krémů s vysokým SPF.

 

formatk-post.jpg

Forma systém je nové esteticko-lékařské zařízení schopné provádět většinu neinvazivních lékařsko-estetických ošetření.Účinného ošetření pokožky je dosaženo kombinací technologie IPL, radiofrekvenčních a ultrazvukových vln.
Aplikátory IPL jsou nejčastěji používanými aplikátory. Doba termální relaxace vlasu se pohybuje v rozmezí 10 - 15 ms; veškeré světelné impulsy jsou mimo tento rozsah neúčinné. Mnoho zařízení pro estetickou kosmetiku používá IPL s rozsáhlejším impulsem než 15 ms. Toto může zvyšovat riziko vedlejších účinků a kolaterálního poškození pokožky z důsledku přehřátí, protože zbytková energie je absorbována kůží.

 
Díky fotoepilaci se zbavíte trvale chloupků na celém svém těle. Slůvkem trvale míníme 70 až 95% úspěšnosti trvalého odstranění chloupků. Ošetření přístrojem je nutné několikrát opakovat, tzn. čtyřikrát až šestkrát, jelikož jsou dvě období růstu chloupků - období růstu a období klidu. Fotoepilaci je nejlepší provádět v období růstu. Několika sezeními si můžete být jisti v tom, že byly ošetřeny také chloupky, které byly při předchozích sezeních v klidové fázi neboli v období klidu. Četnost sezení je od čtyř do osmi týdnů. Nejlepších výsledků se dosahuje, pokud jsou chloupky tmavší a kůže je světlá. Zaručeně nejúčinnější je fotoepilace v oblasti podpaží a třísel. Po fotoepilaci se mohou objevit světlé a jemné chloupky, které jsou téměř neviditelné. Fotoepilaci je možné provádět na celém těle (ruce, lýtka, stehna, nohy kompletně, ramena, záda, prsa, břicho atd.), ale nejčastěji se využívá v oblasti bikin, v podpaží a velmi často v oblasti obličeje (horní ret, brada, tváře atd.).
vysledky-osetreni-5.jpg
vysledky-osetreni-6.jpg

 horní ret, prsty rukou a nohou

 160 Kč


 brada a tváře

  300 Kč

 podpaží, třísla, nárty, kotlety, okolí bradavek, bříško

 300 Kč

 brazilka, předloktí, nadloktí

  500 Kč

 celé paže, ramena, lýtka, stehna

 600 Kč

 celá záda

 700 Kč

 celé nohy

 1000 Kč


Při objednání 5 ošetření Vám přidáme jedno GRÁTIS!

Po odeslání objednávacího formuláře se s Vámi spojíme a potvrdíme termín objednávky. V případě neúplného vyplnění formuláře, nebude objednávka akceptována. 

Kalendář pod objednávkovým formulářem je určen jen k rychlé orientaci.
..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one