Záhlaví.png
kontakty:

kosmetika
Daniela - 
774 212 191
Erbenova 15, Plzeň, MAPKA
45c3e1d711569efab5583c9d18733a14496a41ce-orig.jpg
 

Thermo Active Body Spray 100ml

Revoluční sprej s recepturou založenou na látce mořského původu – jednobuněčné řase Tisochrysis lutea, která je zárukou trvalého zeštíhlení a odstranění celulitidy. Přípravek aktivuje proces spalování tuků v podkožní tukové tkáni, snižuje jeho přebytek a znovu modeluje postavu. Zeštíhlení doprovází obnovení napnutí, pevnosti a pružnosti pokožky a vyrovnání její struktury. Tento efekt je patrný již po 28 dnech pravidelného používání. Účinnost přípravku byla potvrzena studiemi in vitro a in vivo. Lipout ™ představuje alternativu pro invazivní metody redukce přebytečného tuku, má schopnost transformovat tukové tkáně, které tuky ukládají na tkáně, které je aktivně spalují.

Aktivní složka

Lipout™ - je čistá forma výtažku z jednobuněčné řasy (Tisochrysis lutea) s jednotným obsahem xantofylů a bohatého množství polynenasycených mastných kyselin. Představuje aktivní složku schopnou stimulovat hnědnutí adipocytů, aktivovat termogenezi a spalování tuků, což způsobuje snížení tloušťky podkožního tuku jak u žen, tak i u mužů.

Účinky

  • aktivuje proces spalování tuků v podkožní tkáni, snižuje její přebytek a zlepšuje tvar postavy.
  • redukuje nepříjemnou celulitidu.
  • dokonale hydratuje a zlepšuje pružnost pokožky, efekty jsou viditelné už po měsíci pravidelného používání.

Způsob používání

Nastříkejte sprej na části těla postižené celulitidou a přebytkem tuku. Přípravek energicky vmasírujte krouživými pohyby. Počkejte přibližně 3 minuty, dokud se produkt zcela nevstřebá. Používejte pravidelně (každý večer).

 

.
.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one