Záhlaví.png
kontakty:

kosmetika
Daniela - 
774 212 191
Erbenova 15, Plzeň, MAPKA

domácí péče

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Představuje regeneraci, výživu a péči v jednom.

LARENS nabízí dvě ucelené řady. Produkty pro profesionální ošetření a také řadu určenou k domácí péči. Pokud by Vás nabídka zaujala, můžete si výrobky buď zakoupit ve studiu nebo je objednat u výrobce ZDE


Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.
 

Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.


Klíčová složka v podobě BIOPEPTIDE COMPLEX - zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.
 

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

280720132282.jpg
..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one